or

Paul Bartlett

ashford
Ashford Central

Larry Krause

ashford
Ashford East

Clair Bell

ashford
Ashford Rural East

Mike Angell

ashford
Ashford Rural South

Charlie Simkins

ashford
Ashford Rural West

David Robey

ashford
Ashford South

Mike Hill

ashford
Tenterden

Graham Gibbens

canterbury
Canterbury City North

Joe Egerton

canterbury
Canterbury City South

John Simmonds

canterbury
Canterbury North

Michael Northey

canterbury
Canterbury South

Andrew Cook

canterbury
Herne Bay East

Alan Marsh

canterbury
Herne Village & Sturry

Ian Thomas

canterbury
Whitstable East & Herne Bay West

Mark Dance

canterbury
Whitstable West

Penny Cole

dartford
Dartford East

David Butler

dartford
Dartford North East

Jeremy Kite

dartford
Dartford Rural

Jan Ozog

dartford
Dartford West

Keith Kelly

dartford
Swanscombe & Greenhithe

Ann Allen

dartford
Wilmington

Derek Murphy

dover
Deal & Walmer

Trevor Bond

dover
Deal & Walmer

Steve Manion

dover
Dover North

Nigel Collor

dover
Dover Town

Pauline Beresford

dover
Dover Town

Geoff Lymer

dover
Dover West

Sue Chandler

dover
Sandwich

Alan Michael Ridgers

gravesham
Gravesend East

Diane Marsh

gravesham
Gravesend East

Bryan Sweetland

gravesham
Gravesham Rural

Conrad Broadley

gravesham
Northfleet & Gravesend West

Gary Harding

gravesham
Northfleet and Gravesend West

Alan Bartlett

maidstone
Maidstone Central

Graham Jarvis

maidstone
Maidstone Central

Cheryl Taylor-Maggio

maidstone
Maidstone North East

Shellina Prendergast

maidstone
Maidstone Rural East

Paul Carter CBE

maidstone
Maidstone Rural North

Eric Hotson

maidstone
Maidstone Rural South

Paulina Stockell

maidstone
Maidstone Rural West

Paul Cooper

maidstone
Maidstone South

Gary Cooke

maidstone
Maidstone South East

Roger Gough

sevenoaks
Sevenoaks North & Darent Valley

David Brazier

sevenoaks
Sevenoaks Rural North East

Peter Lake

sevenoaks
Sevenoaks Rural South

Margaret Crabtree

sevenoaks
Sevenoaks Town

Nick Chard

sevenoaks
Sevenoaks West

Michael Horwood

sevenoaks
Swanley

Rory Love

shepway
Cheriton, Sandgate & Hythe East

Susan Carey

shepway
Elham Valley

Dick Pascoe

shepway
Folkestone East Division

David Monk

shepway
Folkestone West

David Owen

shepway
Hythe West

Tony Hills

shepway
Romney Marsh

David Simmons

swale
Faversham

Andy Booth

swale
Sheppey

Ken Pugh

swale
Sheppey

Sue Gent

swale
Sittingbourne North

John Wright

swale
Sittingbourne South

Andrew Bowles

swale
Swale East

Mike Whiting

swale
Swale West

Emma Dawson

thanet
Birchington & Rural

Ken Gregory

thanet
Birchington & Rural

Rosalind Binks

thanet
Broadstairs

Lesley Ann Game

thanet
Cliftonville

Kerry Boyd

thanet
Margate

Marc Rattigan

thanet
Ramsgate

Paul Messenger

thanet
Ramsgate

Dougie Dick

tonbridge and malling
Malling Central

Sarah Hohler

tonbridge and malling
Malling North

Peter Homewood

tonbridge and malling
Malling North East

Matthew Balfour

tonbridge and malling
Malling Rural East

Harry Rayner

tonbridge and malling
Malling Rural West

Richard Long

tonbridge and malling
Tonbridge

Michael Payne

tonbridge and malling
Tonbridge

Sean Holden

tunbridge wells
Cranbrook

Paul Barrington-King

tunbridge wells
Tunbridge Wells East

Peter Oakford

tunbridge wells
Tunbridge Wells North

Sarah Hamilton

tunbridge wells
Tunbridge Wells Rural

Catherine Rankin

tunbridge wells
Tunbridge Wells South

James McInroy

tunbridge wells
Tunbridge Wells West